Wczytuję

JAGIELLOŃSKA

Zwiększona konkurencja na rynku najmu wymaga większej kreatywności w tworzeniu rozwiązań, które pomagają Klientom Baransu osiągać wysokie stopy zwrotu z inwestycji. Ze względu na wysokie i wciąż rosnące ceny m2 mieszkań w Warszawie, dbamy o to by każdy metr był optymalnie wykorzystany. Tak też zrobiliśmy w przypadku prawie 29 metrowego mieszkania w inwestycji Bulwary Praskie na ulicy Jagiellońskiej 75 w Warszawie z którego zrobiliśmy 2 pokoje. 

 

Lokalizacja

 

Mieszkanie jest inspirowane Wisłą, bo Wisła jest za oknem – z mieszkania rozpościera się wyjątkowy przestrzenny (bo z ostatniego 7mego piętra) widok na bulwary wiślane, Wisłę i prawobrzeżną panoramę Warszawy.

Mieszkanie

 

Do  oryginalnego planu mieszkania wprowadziliśmy  zmiany, wydzielając sypialnię w której zmieściło się wygodne, 160cm łóżko. Za łóżkiem fototapeta – plan Warszawy z Wisłą jako motywem przewodnim. W salonie duża wygodna sofa.

Zamiast zwykłych dni zastosowaliśmy drzwi szklane, nie blokują one swobodnego przepływu światła.

Całość wyszła przestrzennie, co można zobaczyć na naszym filmie na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=MUijzncUgE8

Ważne miejsca do przechowywania

 

Jeśli chodzi o przechowywanie to zawsze dbamy, aby tego miejsca było dużo – tu postawiliśmy na prawie niewidoczna szafę w salonie, szafę w przedpokoju i komodę w sypialni.

Wygodna i wyposażona kuchnia

 

Kuchnia nie zmieniła położenia jeśli chodzi o oryginalny plan – pomimo, tego, ze nie jest duża mieści wszystkie potrzebne sprzęty: lodówkę, płytę indukcyjną 2-palnikową, zmywarkę, a nawet piekarnik.

Łazienka jest duża i wygodna z prysznicem w formie walk-in.

Balkon

 

Ze względu na duży metraż balkonu i fenomenalny widok znalazło się na nim miejsce na stolik z krzesłami – idealne na poranną kawę lub wieczorny kieliszek wina w sezonie.

——————————————————

Realizacja i home staging: Baransu

Zdjęcia: Paweł Martyniuk

Chcesz mieć podobne mieszkanie na wynajem? Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać na nieruchomościach

SZCZEGÓŁY

Metraż

29m2, 2 pokoje

Dzielnica

Praga Północ

Data realizacji

Kwiecień 2021