Wczytuję

BRYLOWSKA

Przedstawiam naszą realizację z kwietnia 2021, gdzie pośredniczyliśmy w zakupie, zrobiliśmy home staging i znaleźliśmy świetnego najemcę. Nie zawsze kupujemy mieszkania do całkowitego remontu, czasami jest opłacalne kupić mieszkanie z drugiej ręki. Szczególnie w przypadku mieszkań deweloperskich na które trzeba czekać nawet 2 lata. Czekanie nie jest opłacalne bo w tym czasie mrozimy pieniądze, a naszym Klientom bardzo zależało na mieszkaniu od dewelopera.

Lokalizacja

Mieszanie mieści się w przepięknym budynku Wolska Kamienica, w który deweloper  zrobił w stylu nowoczesnej kamienicy. Sporo oglądamy mieszkań w Warszawie, ale ta inwestycja zrobiła na mnie ostatnio największe wrażenie. Zlokalizowana niedaleko Szpitala Wolskiego, ale w cichej i spokojnej okolicy. Po drugiej stronie ulicy znajduje się park:)

Jest tu cicho i spokojnie, a jednocześnie około kilometr jest do stacji metra Płocka lub Rondo Daszyńskiego ( czyli kilkanaście minut spacerkiem). Jeszcze bliżej jest do ulicy Kasprzaka gdzie jest doskonała komunikacja autobusowa. 

Metamorfoza

Już kilkakrotnie przekonywałam Was jak ważny jest home staging i dobre zdjęcia, a najlepiej widać to na przykładzie. Mieszkanie, które kupiliśmy było ładnie zrobione, jednak brakowało mu charakteru i dodatków. Zobaczcie jak mieszkanie wygląda w nowej odsłonie. Jeśli chodzi o wyposażenie i dodatki to budżet na zmianę wyniósł ok 3500zł.

Salon

Zobaczcie jak wygląda salon po zmianach.

Balkon i piękny widok

Jest to element na który wszyscy oglądający zwracali uwagę. A taka huśtawka kosztuje na Allegro z dostawą tylko 700zł – a robi niesamowite wrażenie.

I kuchnia…

Elegancka łazienka…

Realizacja i home staging: Baransu

Zdjęcia: Oskar Tuszyński

Chcesz mieć podobne mieszkanie na wynajem? Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać na nieruchomościach

Pozostaw komentarz

SZCZEGÓŁY

Metraż

25m2, kawalerka

Dzielnica

Wola

Data realizacji

Kwiecień 2021