Wczytuję

KRÓLEWSKA

Chwalimy się naszą realizacją z listopada 2021😀 Bo razem z Inwestorami stworzyliśmy prawdziwa perełkę pod wynajem, 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy nazywanej Domem bez Kantów, znajdującej się naprzeciwko hotelu Bristol zaraz przy Krakowskim Przedmieściu.

Budynek i lokalizacja

Budynek jest jednym z czołowych przykładów warszawskiej szkoły architektonicznej oraz wybitnym przykładem modernizmu. Anegdota głosi, że nazwa budynku i jego kształt pochodzą od marszałka Piłsudskiego, który po zapoznaniu się z planami budowy gmachu stwierdził „tylko mi Panowie budować bez kantów” czyli bez oszustw i malwersacji, licznie występujących w tym okresie przy realizacji innych budów.
 
Lokalizacja zaraz przy Krakowskim Przedmieściu, hotelach Bristol i Europejskim jest wręcz wymarzona. Pomimo bliskości Centrum jest cicho i spokojnie. Do mieszkania przynależy też miejsce postojowe na zamykanym patio.
 

Salon

Także nasza realizacja również bez kantów, ponad 3 metry przyjemności projektowania. Na początek salon. Żeby stworzyć klimat postawiliśmy na biokominek i wysoki na prawie 3,5 metry regał. W salonie stoi zastany w mieszkaniu piękny drewniany stół, który unowocześniliśmy nowymi krzesłami. Mieszkanie z założenia miało łączyć stare z nowym i jak w przypadku mieszkań Baransu jest w nim sporo bieli. Co myślicie? Dodam jeszcze, że wynajęło się w niecały tydzień:) 
 

Kuchnia

Szafki w kolorze ciepłej szarości, marmurowy blat kuchenny i stołu, dużo bieli na ścianach i czarne dodatki. 
 
 

Sypialnia

W sypialni wstawiliśmy piękne granatowe łóżko, a także sporo szaf do przechowywania. Pomieszczenie pięknie ozdabia duże okno ❤️
 
 

Łazienka i przedpokój

W tym projekcie wreszcie! mogliśmy zastosować lamperię i piękną tapetę. Łazienka ma cudowne okno❤️
 
 
W mieszkaniu udało się zachować oryginalny parkiet, który został poddany renowacji. W przedpokoju jest sporo oryginalnych szaf, do których zostały dodane nowe fronty.
 

——————————————————

Realizacja i home staging: Baransu

Zdjęcia: Oskar Tuszyński

Chcesz mieć podobne mieszkanie na wynajem? Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać na nieruchomościaCH

SZCZEGÓŁY

Metraż

83m2, 3-pokoje

Dzielnica

Śródmieście

Data realizacji

Listopad 2021