Wczytuję

PRZYOKOPOWA

Sporo mieszkań ostatnio roimy w nowym budownictwie i w kamienicach – więc coś co lubimy najbardziej:) Przedstawiam naszą realizację na Woli, ulica Przyokopowa 43 w inwestycji nazwanej Rezydencja Konrad.

 

Mieszkanie wyróżnia to, że jest bardzo ciche pomimo bliskości Centrum. Okna wychodzą na spokojne patio – na szczęście kolejne budynki są znacznie oddalone co daje komfort tego, że nie patrzymy bezpośrednio na sąsiadów.

Układ

 
Zarekomendowaliśmy to mieszkanie Inwestorom dlatego, że ma ciekawy układ umożliwiający wydzielenie wygodnej sypialni. Skróciliśmy też łazienkę, taka duża była niepotrzebna, a cenne metry zyskaliśmy w salonie. Pomiędzy sypialnią, a salonem postawiliśmy szklaną ścianka, która wizualnie oddziela te dwie przestrzenie.

 

 

Design

 
W mieszkaniu zastosowaliśmy dużo bieli z brązowymi elementami, które ocieplają wygląd pomieszczeń.
 

A w dodatkach czarny i złoty nadające elegancji.

Lokalizacja

 
Mieszkanie jest zlokalizowane dosłownie po przekątnej od Muzeum Powstania Warszawskiego, w sercu zagłębia biurowego na Woli (pieszo można dojść do największych w mieście biurowców.  Wokół świetna infrastruktura infrastruktury: sklepy, restauracje i kawiarnie. W promieniu 200 metrów naliczyłam 3 Żabki:) Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana – do wyboru mamy M. Rondo Daszyńskiego (200 metrów), przystanki tramwajowe i autobusowe. 

——————————————————————————————————————————

Realizacja i home staging: Baransu

Zdjęcia: Paweł Martyniuk

Chcesz mieć podobne mieszkanie na wynajem? Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać na nieruchomościach

SZCZEGÓŁY

Metraż

30m2, 2 pokoje

Dzielnica

Warszawa Wola

Data realizacji

Marzec 2021