A może masz już mieszkanie na wynajem, które wymaga remontu? Sam(a) nie masz czasu ani doświadczenia, żeby się tym zająć. Prowadząc projekty inwestycyjne (już ponad 20 realizacji) zdobyliśmy dużą specjalizację jeśli chodzi o remont i wyposażenie mieszkań.

Nasze podejście, filozofia, styl pracy, odpowiedni dobór materiałów, form i elementów wyposażenia pozwala stworzyć unikatowe mieszkanie klasy premium, choć koszt jego wykończenia i utrzymania jest relatywnie niski – to nasza zdecydowana przewaga!

Co robimy?

  • Tworzymy dla Ciebie kompleksowy projekt mieszkania – począwszy od szczegółów funkcjonalnych, przez budowanie stylu i atmosfery wnętrza, dobór kolorystyki, materiałów i wyposażenia.
  • Po finalnej akceptacji projektu mieszkanie wykańczamy pod klucz: robimy remont, organizujemy meble, kupujemy wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria, wybieramy dodatki. Tak przygotowane mieszkanie może już cieszyć nowego najemcę.

CO NAS WYRÓŻNIA:

DOŚWIADCZENIE I RZETELNOŚĆ

Zrealizowaliśmy już prawie 20 pełnych projektów inwestycyjnych. Ciągle jesteśmy aktywni na rynku w transakcjach sprzedaży i wynajmu mieszkań.

UNIKALNE KNOW HOW

Robimy tylko remonty mieszkań na wynajem przez co wiemy jak zrobić remont tak, żeby mieszkanie wyglądało atrakcyjnie, przy stosunkowo niewielkim koszcie remontu. 

SPRAWDZONE EKIPY

Zbudowaliśmy portfel solidnych i kompetentnych współpracowników w tym przede wszystkim ekip remontowych i stolarzy. 

SZYBKOŚĆ

Remonty przeprowadzamy sprawnie i szybko. Czas generalnego remontu wraz z kompleksowym wyposażeniem mieszkania to około 2 miesięcy.

ILE KOSZTUJE  NASZA USŁUGA:

Koszt usługi wynosi ok. 25% całkowitego kosztu remontu z wyposażeniem.