Wczytuję

NIEPODLEGŁOŚCI

Przedstawiamy naszą realizację  ze stycznia 2019. Ze względu, że Inwestorka przeprowadziła się do tego mieszkania czekaliśmy z sesją aż się zazieleni. Czyli w Baransu tworzymy mieszkania, w których nawet Inwestor chciałby zamieszkać:)

  • Powierzchnia: 37 m2
  • Lokalizacja: Warszawa Mokotów
  • Typ budynku: kamienica/ blok z lat 70tych
  • Inwestycja: 347 tys. PLN
  • Koszt wyposażenia: 66 tys. PLN
  • ROI– 7,36%

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie, jeśli chodzi o lokalizację – zaraz obok Metra Pole Mokotowskie, Szkoły Głównej Handlowej i przystanków tramwajowych. Tuż obok klimatycznej przestrzeni Mokotowa, knajpek i kawiarni, a do parku Pola Mokotowskie można dojść w 10 minut. Mieszkanie pomimo, że w adresie ma Al. Niepodległości znajduje się w drugiej linii zabudowy przez co jest cicho i spokojnie.

Okna wychodzą na zieleń i klimatyczne patio między kamienicami.

O mieszkaniu

Mieszkanie ma 37 metrów kwadratowych w tym salon z aneksem i spora sypialnia. To idealny metraż, jeśli chodzi o inwestycję w mieszkania 2- pokojowe. Mieszkanie przeszło gruntowny remont łącznie z wymianą wszystkich instalacji.  Zdjęcia przed remontem znajdują się na dole artykułu. Nie boimy się żadnych wyzwań 😊

Odnowiona klatka schodowa z poręczami utrzymującymi klimat kamieniczny dodatkowo zwiększają wartość mieszkania.

Inwestorka, bardziej niż zdarza nam się to standardowo, uczestniczyła w pracach nad projektem, co było bardzo inspirujące. Z naszej strony jesteśmy elastyczni i otwarci na różny poziom zaangażowania klienta w procesie realizacji projektu.  W tym wypadku widać było radość w uczestniczeniu inwestorki w metamorfozie mieszkania, ale zdarzają nam się również tacy klienci, którzy mieszkania nie widzą do dnia przekazania kluczy po finalnym remoncie. W dobie dzisiejszej technologii i zaufania do naszej pracy, nie ma takiej potrzeby 😊

Salon z kuchnią i przedpokojem

Salon w mieszkaniu jest połączony z kuchnią, ale też przedpokojem. Zyskaliśmy przez to sporo miejsca i wrażenie dużej, otwartej przestrzeni.

Nasza Inwestorka bardzo lubi gotować więc na tą część poświęciła sporo uwagi. Kuchnia jest z IKEA, chociaż Ikea niestety nie stanęła na wysokości zadania przy tej realizacji. Ale to temat na inną opowieść… Kuchnia jest efektowna i mieści sporo rzeczy. 

Korzystny układ mieszkania, umożliwił zrobienie kuchni we wnęce Osiągnęliśmy tym samym fajny efekt płynnego przejścia od części typowo kuchennej, poprzez cześć jadalną,  do części tzw. dziennej. Mimo, że wciąż jest to mała przestrzeń (w obszarze: aneks + pokój dzienny) to rozwiązanie świetnie, sprostało wymaganiom funkcjonalności i rozsądnego ciągu komunikacyjnego.

W części salonowej mamy mały okrągły stolik z dwoma tapicerowanymi krzesłami, wygodną sofę i stolik RTV.

Sypialnia

Sypialnia także utrzymana jest w barwach biało czarnych, ale dołożyliśmy więcej elementów ocieplających: beż, miód, naturalne drewno ramek. Starannie wyselekcjonowane na Posterilla.pl obrazki  personalizują wnętrze i nadają mu klimat.

 

Hitem okazała się wolno stojąca huśtawka, która zwraca uwagę każdego odwiedzającego. Jest doskonałym miejscem do relaksu i czytania książek.

Łazienka

Łazienka zaskoczyła nas ilością kątów niekoniecznie prostych. Na szczęście pomimo małej przestrzeni udało się stworzyć ciekawą realizację. Czarna armatura jest bardzo efektowna i na szczęście wygodna w utrzymaniu.

Tymczasem przed remontem

Lubimy czasem popatrzeć na zdjęcia mieszkania, żeby zdać sobie sprawę jak kolosalny był efekt remontu i ile się zmieniło.

——————————————————

Realizacja i home staging: Baransu

Zdjęcia: Paweł Martyniuk

Chcesz mieć podobne mieszkanie na wynajem? Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać na nieruchomościach

SZCZEGÓŁY

Metraż

25m2, kawalerka

Dzielnica

Praga Południe

Data realizacji

Listopad 2018