Wczytuję

JOLIOT-CURIE

Pierwsza inwestycja Marty sprzed 5 lat w czasach, kiedy nic jeszcze nie wiedziała o inwestowaniu. Mieszkanie wymagało całkowitego remontu i było wyposażane dla właścicieli, a nie na wynajem (np. biała skórzana kanapa). Widne, jasne, dwustronne. Położone w cichej, zielonej okolicy niedaleko metra Wierzbno bardzo dobrze się wynajmuje.

  • Powierzchnia: 51 m2
  • Lokalizacja: Warszawa Mokotów
  • Typ budynku: kamienica/ blok z lat 60tych
  • Inwestycja: 360 tys. PLN
  • Koszt wyposażenia: 94 tys. PLN
  • Czynsz najmu: 2600 PLN
  • ROI– 7,36%

Salon

Salon ma wystawę południową i duże okna oraz wyjście na spory balkon. Kanapa w salonie jest rozkładana. Na ścianie cegła (bardzo praktyczny element w mieszkaniu na wynajem).  Układ pomieszczenia pozwolił na wydzielenie kącika RTV z kanapą, przy równoczesnym zmieszczeniu stołu z krzesłami.

Sypialnia

 

Łazienka

Mała aczkolwiek udało się w niej zmieścić i wannę i prysznic. Łazienka widna, na oknie specjalne lustro odsłaniane w razie potrzeby.

Kuchnia

W porównaniu z poprzednim projektem kuchnia została otwarta na przedpokój, przez co całość mieszkania zyskała przestrzeń. Zainwestowanie w dobre sprzęty ( głównie marki Bosch), opłaciło się – pomimo tego, ze mieszkanie ma już ponad 5 lat nie wymagały one serwisowania.

Przedpokój

Ważnym elementem przedpokoju jest duża szafa przesuwna w której mieści się większość rzeczy wynajmujących.

Okolica

Mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym, blisko metra Wierzbno, tramwajów i autobusów, 10 min pieszo do Galerii Mokotów i do części biurowej Mokotowa. Okolica zielona, cicha i spokojna, zaraz obok znajduje się ogródek jordanowski.

——————————————————————————————————————————————————————————

Realizacja: Baransu 

Home staging: Monika Bacińska-Wojewódka

Zdjęcia: Paweł Martyniuk

Chcesz mieć podobne mieszkanie na wynajem? Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać na nieruchomościach

SZCZEGÓŁY

Metraż

25m2, kawalerka

Dzielnica

Praga Południe

Data realizacji

Listopad 2018