Loading

Investments in apartments for rent

Offer

REAL ESTATE WITH PASSION

Investment in apartment for rent
Home staging
Konsultacja inwestycyjna
Apartments for rent renovations

About us.

REAL ESTATE WITH PASSION

Od ponad 10 lat inwestujemy w mieszkania na wynajem - dla siebie i dla Klientów. Robimy to z autentyczną pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy agencja butikową, realizujemy ograniczoną ilość projektów w skali roku, by móc dostarczyć najwyższą jakość. Każde z mieszkań to osobny projekt – szukamy tych z prawdziwym potencjałem, możliwościami niebanalnej aranżacji, posiadających swoją duszę. Przeobrażamy je w wygodną i elegancką przestrzeń do życia, a następnie znajdujemy odpowiedniego najemcę.

Marta Bocheńska-Pachuta

Specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych "szytych na miarę" rozwiązań inwestycyjnych dla Klientów. Interesuje się analizami rynku, wyszukiwaniem najlepszych okazji na zakup mieszkań oraz projektowaniem i nadzorowaniem prac wykończeniowych.

Kamil Pachuta

Sprawny analityk rynku, specjalista w wyszukiwaniu najlepszych okazji na zakup mieszkań. Koordynuje kwestie prawne, podatkowe i finansowe. Bardzo lubi tworzyć koncepcje układów funkcjonalnych przestrzeni oraz opracowywać indywidualne projekty mebli.

Agnieszka Kossakowska

Jej pasją jest tworzenie projektów architektonicznych – począwszy od znalezienia odpowiedniego wnętrza - perełki inwestycyjnej. Następnie przygotowuje szczegółowy plan funkcjonalny oraz zajmuje się budowaniem stylu i atmosfery wnętrza, doborem kolorystyki i materiałów.

DSC_9981

Our portfolio.

MAMY JUŻ PRAWIE 40 REALIZACJI MIESZKAŃ NA WYNAJEM

Blog.

ZOBACZ O CZYM PISZEMY