Jak szybko zwiększyć wartość mieszkania na wynajem? Mała kawalerka przed i po sesji zdjęciowej

Warto zadbać o odpowiednie zaprezentowanie naszej inwestycji.

Tematowi poświęcona jest między innymi seria artykułów o home stagging. Z tego co obserwujemy  w ogłoszeniach, jak również  z naszych doświadczeń  wynika,  że stylowe mieszkania z ładnymi zdjęciami wyróżniają się spośród innych ogłoszeń, mogą liczyć na sporą premię jeśli chodzi o cenę i szybko się wynajmują.

W zeszły weekend udało się zrobić zdjęcia mieszkania na Powiślu, po raz kolejny z panem Pawłem jako fotografem. Dekoracjami i dodatkami zajęłam się sama. O tej inwestycji pisałam już tu. Kilka razy przesuwaliśmy sesję ze względu na kapryśną pogodę tego lata. Najważniejszym czynnikiem dla dobrych zdjęć jest słońce, które pięknie oświetla pomieszczenie i nadaje kolorów.

Kolejny raz przekonaliśmy się , że warto zrobić dobre zdjęcia mieszkania – z odpowiednią aranżacją i dekoracjami. We wrześniu będziemy szukać nowych najemców, także będziemy mogli finansowo zweryfikować wartość zdjęć. Na razie pozostaje weryfikacja wizualna, zdjęć przed i po do której zapraszam:)

SALON

Największa część mieszkania. Został tak zaprojektowany, że stolik i łóżko można złożyć przez co zyskuje się sporą przestrzeń (jest to szczególnie istotne w przypadku małego mieszkania 21m2).

Poniżej zdjęcia z sesji:

Zdjęcie przy złożonym stoliku i łóżku. Łóżko stanowi integralną cześć szafy (kupione łóżko zostało obudowane meblami przez stolarza).

Na 21m2 można zmieścić i kanapę i łóżko:

I dla porównania zdjęcie przed:

KUCHNIA I PRZEDPOKÓJ

Zdjęcia z sesji fotograficznej:

 

Dla porównania zdjęcie przed:

ŁAZIENKA

Zdjęcia z sesji:

I zdjęcia przed dla porównania:

OKOLICA

Elementem sesji jest zawsze parę zdjęć okolicy. Na Powiślu jest naprawdę pięknie szczególnie latem:)

Realizacja sesji

Zdjęcia: Paweł Martyniuk

Dekoracje: Marta Bocheńska-Pachuta

1 comment

  1. […] Jak szybko zwiększyć wartość mieszkania na wynajem? Mała kawalerka przed i po sesji zdjęciowej […]

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.