Wczytuję

ŻELAZNA

Ceny mieszkań w Warszawie ciągle rosną. Dlatego staramy się tak optymalizować budżet inwestycyjny naszych klientów, żeby faktycznie przekładało się to na wysokie stopy zwrotu. W przypadku tej inwestycji podzieliliśmy ją na 2 niezależne mieszkania – 1 i 2 pokojowe. Wysokość pomieszczeń (3m) sprawiła, że przestrzeń użytkowa wydaję się być dużo większa.)

  • Powierzchnia: 68 m2
  • Lokalizacja: Warszawa Wola
  • Typ budynku: kamienica
  • Inwestycja: 520 tys. PLN
  • Koszt wyposażenia: 117 tys. PLN
  • Czynsz najmu – 4950 PLN
  • ROI– 8%

Dla osób, które na co dzień nie zmagają się z branżą budowlaną i nieruchomościami, takie projekty wydają się ponad siły. Zdecydowanie nie   jest to zwykłe odświeżenie mieszkania i takie przedsięwzięcie wymaga sporych nakładów pracy, ale także wiedzy w tym zakresie.

Podstawą jest dobry układ mieszkania, który na taki podział pozwoli. Na korzyść tego projektu zdecydowanie pozytywnie działał fakt, że jest to kamienica o 3 metrach wysokości pomieszczeń. Z drugiej strony kamienice potrafią skrywać także te mniej pozytywne niespodzianki. Przy tak skomplikowanych inwestycjach podstawą jest dobra inwentaryzacja mieszkania na wstępie. Kolejnym równie ważnym elementem jest sprawdzona ekipa fachowców, która ma doświadczenie w podziale mieszkań na mniejsze. Kluczowe jest też szczegółowe oszacowanie budżetu, ale także jego ścisła kontrola podczas realizacji.

Na szczęście dla naszych klientów, kontrolą budżetu i doborem ekip zajmujemy się my zdejmując tym samym stres oraz ryzyko finansowe z inwestorów.

Osobom, które widzą mieszkania już po ich wykończeniu, ciężko wyobrazić sobie, jak mogło wyglądać wcześniej.  Dlatego na wstępnym etapie wyboru inwestycji pod podział na dwa mieszkania przydaje się spora wyobraźnia, zdolność myślenia przestrzennego, ale także wiedza techniczna, która pozwala dokonywać słusznych decyzji.

Czy są to łatwe projekty? Nie. Czy są to opłacalne projekty? Zdecydowanie tak.

Dziś MY patrzymy na naszą realizację z dumą i cieszymy się, że nasze mieszkania szybko znalazły najemców. INWESTORZY cieszą się z dobrze zainwestowanych funduszy i stopie zwrotu 8%.

Oto i ona 🙂

Salon i sypialnia mieszkania dwupokojowego przed i po:

Kawalerka przed i po:

oraz korytarz wewnętrzny mieszkania z którego wchodzi się do poszczególnych pomieszczeń:

 

—————————————————————————————————————————————————————————————————

Realizacja i home staging: Baransu

Zdjęcia: Paweł Martyniuk

Chcesz mieć podobne mieszkanie na wynajem? Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać na nieruchomościach

SZCZEGÓŁY

Metraż

68m2, mieszkanie podzielone na 2

Dzielnica

Warszawa Wola

Data realizacji

Wrzesień 2019