Wczytuję

MOKOTOWSKA

Zapraszam do obejrzenia naszej realizacji przy ul. Mokotowskiej. Lokalizacja w samym sercu Warszawy zaraz przy placu Trzech Krzyży co czyni je doskonałą inwestycją. Zostało w całości zaprojektowane przez Baransu w ciepłych jasnych kolorach, z dodatkami w drewnie. Pomimo tego, że ma jedynie 36 metrów jest funkcjonalne i przestrzenne. Baransu tworzymy mieszkania, w których nawet Inwestor chciałby zamieszkać:)

  • Powierzchnia: 36 m2
  • Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
  • Typ budynku: blok z lat 70tych
  • Inwestycja: 440 tys. PLN
  • Koszt wyposażenia: 36 tys. PLN
  • Czynsz najmu: 3200 PLN
  • ROI– 8,7%

Salon

Mieszkanie jest na 9 piętrze od zachodu. Przez co jest bardzo widne i przyjemne.  Okna wychodzą na patio dzięki czemu mieszkanie jest idealnie ciche.

 

Mieszkanie ma balkon z którego roztacza się zapierający dech w piersiach przestrzenny widok na dachy Śródmieścia Warszawy i na skyline. Zakochałam się w tym widoku od pierwszego wejrzenia:)

Sypialnia

Sypialnia jest kompaktowa, ale mieści spore łóżko i szafę z drzwiami przesuwnymi. Siedząc na łóżku można obserwować panoramę Warszawy:)

Kuchnia i przedpokój

Kuchnia robiona na wymiar przez stolarza zaprojektowana przez nas. Lodówka SMEG nadaje pomieszczeniu charakter. Kuchnia dzięki ciekawemu układowi mieszkania jest oddzielona od reszty mieszkania, a nie jest typowym aneksem.

 

Łazienka

Łazienka jest mała, ale wszystko się w niej mieści. Zostawiliśmy stare kafle, robiąc ich renowację i zmieniając fugę z czerwonej na białą.

Okolica

Ulica Mokotowska została wytyczona w XVIII wieku. Była ulubioną ulicą arystokracji i burżuazji. Do dziś nazywana jest Paryżem Warszawy dzięki swojej wyjątkowej historycznej zabudowie niezniszczonej podczas II wojny światowej, niezliczonej ilości unikalnych kawiarenek i restauracji oraz ekskluzywnych sklepów. Ulicę Mokotowską uznaje się za jeden z najbardziej prestiżowych adresów, nie tylko w dzielnicy Śródmieście, ale i w całej Warszawie. Mieszkanie znajduje się 100 metrów od placu Trzech Krzyży. Bliskość Parku Ujazdowskiego i Łazienek zwiększa jeszcze atrakcyjność tej lokalizacji.


 

A tak mieszkanie wyglądało przed remontem:

Projekt i realizacja: Baransu

Fotografia: Piotr Martyniuk

——————————————————

Realizacja i home staging: Baransu

Zdjęcia: Paweł Martyniuk

Chcesz mieć podobne mieszkanie na wynajem? Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać na nieruchomościach

SZCZEGÓŁY

Metraż

25m2, kawalerka

Dzielnica

Praga Południe

Data realizacji

Listopad 2018