Wczytuję

LUBOMIRA 2 POKOJOWE

Kameralne, ciche i piękne mieszkanie, tylko 15 minut od centrum miasta? A do tego idealna inwestycja. Czy to możliwe?

  • Powierzchnia: 42 m2 (bez antresoli)
  • Lokalizacja: Warszawa Praga Południe
  • Typ budynku: kamienica odnowiona przez dewelopera
  • Inwestycja: 320 tys. PLN
  • Koszt wyposażenia: 64 tys. PLN
  • Wynajęte za 2500 PLN
  • ROI– 9,5%

Nie ustajemy w poszukiwaniach

Lubomira 6 – to świetny adres na mapie prawobrzeżnej Warszawy. Modernistyczna kamienica z lat 30-tych, poddana została całkowitej renowacji. To nasza kolejna nieruchomość od marki Magmillon. Po przeprowadzeniu bardzo udanej inwestycji na Pradze-Północ (unikalna kawalerka z antresolą w przedwojennej zabudowie), po raz drugi wybraliśmy realizację dewelopera, specjalizującego się w nadawaniu nowego blasku, dawnym nieruchomościom. Odświeżona i rozbudowana kamienica na Pradze-Południe to aktualnie jeden z oryginalniejszych projektów deweloperskich w stolicy.

Wizualizacja kamienicy na Lubomira 6. Materiały: Magmillon, www.lubomira6.pl

Właśnie takich perełek szukamy na rynku dla naszych klientów. Nie istnieje bowiem złota zasada wyboru między nowym a wyremontowanym wnętrzem. Na sukces inwestycji w nieruchomości na wynajem, składają się setki czynników, którymi nie musisz zaprzątać sobie głowy. Baransu zajmuje się wszystkim. Od A do Z.

Modernizm we współczesnym wydaniu

Stworzone dla naszego klienta, klimatycznym 42-metrowym mieszkaniem, udowadniamy, że z każdym kolejnym remontem, rozwijamy się i stajemy coraz lepsi. Jesteśmy dumni z tego projektu. Mieszkanie na Grochowie posiada oryginalny charakter i klasę, a do tego znajduje się jedynie 15 minut drogi od centrum Warszawy. Stanowi to bardzo ważny atut dla wynajmujących. Kameralne i ciche, a zarazem tak blisko serca stolicy. Dwa stylowo urządzone pokoje z kuchnią i łazienką znajdują się w odrestaurowanej części kamienicy. Deweloper zadbał, by klatka schodowa zachowała swój międzywojenny charakter. Nie zapomniał jednak o udogodnieniach dla mieszkańców i wyposażył nieruchomość w nowoczesne windy i garaż podziemny.

Miejski azyl

Mieszkanie ma obszerny balkon, na którym, w ciepłych miesiącach roku, zaaranżować można dodatkową strefę relaksu. Z okien roztacza się widok zieleni i okolicznych klimatycznych kamienic. Nic nie będzie przeszkadzać najemcom.
Mieszkanie ma wysoki na 285 cm sufit, co sprawia, że lepiej się w nim wypoczywa. Efekt ten wzmocniliśmy, stosując zabudowę meblową, wykonaną na zamówienie. Dodatkowo wykorzystaliśmy bardzo ciekawy element dekoracyjny. Drewno cięte geometrycznymi liniami zdobi jedną ze ścian salonu.

Inwestycja o podwyższonym standardzie

Urządzone funkcjonalnie i ze smakiem mieszkanie, wyróżnia się na tle innych ofert w okolicy. Wnętrze przywodzi na myśl hotelowe apartamenty.

Wybór nietuzinkowej nieruchomości i świeżo wykonany remont, daje dużą przewagę nad konkurencją. W tym projekcie zastosowanie materiałów, mebli, oświetlenia, dekoracji i kolorów, zostało bardzo dokładnie przemyślane. Nic nie jest tu przypadkowe. Koncepcja architektoniczna, zakładająca zlicowanie drzwi ze ścianami, uspokaja wizualnie przestrzeń. Wybrane powierzchnie pokrywa, łudząco podobna do oryginału, imitacja betonu. Nowoczesny charakter wnętrza, ocieplają drewniane elementy i tapicerowane meble obite miękkimi tkaninami. Przestrzeń jest bardzo dobrze oświetlona. Wszystko świetnie ze sobą koresponduje, wzajemnie się uzupełniając. Razem tworzy niezwykle elegancką całość.

Funkcjonalność przede wszystkim

Zaprojektowana na wymiar stolarka skrywa cały sprzęt AGD i potrzebne wyposażenie. Zapewnia jednocześnie dużą ilość miejsca do przechowywania, co pomaga utrzymać porządek w tym harmonijnym wnętrzu. Stworzyliśmy niebanalną, ciepłą przestrzeń o ponadprzeciętnym standardzie, do której najemca może wprowadzić się natychmiast.

Gra świateł

W mieszkaniu zamontowaliśmy różnorodne oświetlenie. Zarówno ogólne, jak i do zadań specjalnych. Dzięki temu najemcy mogą wykorzystywać je bardzo praktycznie lub odpowiednio budować nastrój. Podwieszany sufit skrywa źródło światła o naturalnej barwie. W przedpokoju zastosowaliśmy chłodniejszą temperaturę barwową. Oświetlenie jest bardzo ważnym narzędziem home stagera. Pomaga m.in. wyodrębnić poszczególne funkcje pomieszczenia. W przypadku nieruchomości na wynajem, jego umiejętne dobranie, daje nam przewagę konkurencyjną. Światło wpływa na sposób naszego funkcjonowania. A na rynku nadal jest bardzo dużo źle doświetlonych mieszkań.

Kojące błękity i feria barw

Na ścianach umieściliśmy serię „powietrznych” grafik w odcieniach koloru niebieskiego. Zastosowane w kilku miejscach uspójniają wnętrze. To kolejny zabieg stosowany w home staging. Sypialnię ozdobiliśmy ogromnym obrazem w energetycznych kolorach.

Idealna lokalizacja i modna okolica

Lubomira 6 to także idealnie zlokalizowany budynek. Kilka minut od przystanków tramwajowych. Jedynie 15 minut od centrum Warszawy i Dworca Wileńskiego. Centra handlowe znajdują się w odległości kilku minut drogi, jedynie 25 minut dzieli mieszkanie od większości warszawskich uczelni. Wokół najemcy znajdą mnóstwo inspirujących miejsc. Nieruchomość znajduje się niespełna 2 km od Soho Factory, 2,6 km od Stadionu Narodowego i około 3,5 km od Centrum Praskiego Koneser i Campusu Google.

Właśnie tak pracujemy w Baransu. Mieszkania premium to nasz standard. Zaufaj nam. Zajmiemy się wszystkim.

——————————————————

Realizacja i home staging: Baransu

Zdjęcia: Paweł Martyniuk

Tekst: Kinga Szymańska

Chcesz mieć podobne mieszkanie na wynajem? Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać na nieruchomościach.

SZCZEGÓŁY

Metraż

42m2, 2 pokoje

Dzielnica

Praga Południe

Data realizacji

Luty 2019

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE