Wczytuję

BUKOWIŃSKA

Przedstawiamy Wam naszą kolejną realizację przy Metrze Wilanowska.  Z budżetem niewiele ponad 30 tyś. złotych wyczarowaliśmy zupełnie nową przestrzeń, gotową na nowego Najemcę. Różnica między miesięcznym czynszem najmu przed i po metamorfozie to ok. 500zł. Samo mieszkanie też znacznie zyskało na wartości. Zobaczcie sami.

  • Powierzchnia: 35,5 m2 
  • Lokalizacja: Warszawa Mokotów
  • Typ budynku: apartamentowiec z 2007
  • Inwestycja: 380 tys. PLN
  • Koszt wyposażenia: 32 tys. PLN
  • ROI– 6,5%

Budynek i lokalizacja

Budynek został zbudowany w 2007 roku. Z zewnątrz nie jest najpiękniejszy, ale znajduje się w świetnej lokalizacji kilka kroków od Metra Wilanowska. Atutem budynku jest basen i siłownia dostępne dla jego mieszkańców.

Kuchnia i salon

Zakres prac w tym 35 metrowym mieszkaniu polegał głównie na odświeżeniu, poprawieniu jego funkcjonalności oraz nadaniu nowocześniejszego stylu.

Ciężka i ciemna zabudowa kuchenna, która stanowiła dominujący element mieszkania, została wymieniona na jasną kuchnię. Biel szafek połączona została z ciemnym blatem, który dobrze komponuje się z pozostającą w mieszkaniu ciemną podłogą. Jasne elementy ożywiły przestrzeń, każdy metr kuchni został tak zaplanowany, by pomieścić tam pełen sprzęt AGD w tym także zmywarkę.

PRZED ZMIANĄ: 

PO METAMORFOZIE:

    

Sypialnia

Przestrzeń sypialniana została oddzielona kotarą, która w razie potrzeby zaciemnia pokój dla komfortu spania. 

PRZED ZMIANĄ:

PO METAMORFOZIE:

Garderoba

W mieszkaniu znajduje się również przestronna garderoba – czyli rzecz bardzo pożądana przez Najemców.

Łazienka

W łazience pojawiły się nowe płytki podłogowe o naturalnym charakterze imitującym bambus, płytki ścienne zostały odmalowane na biało i znacząco odświeżyły pomieszczenie. Meble z elementami stonowanych kolorów szarości i drewna oraz mini siedzisko z wygodną poduchą sprawiły, że ta stosunkowo duża łazienka pełni obecnie funkcję domowego mini SPA.

PRZED ZMIANĄ:

PO METAMORFOZIE:

Realizacja i home staging: Baransu (Agnieszka Kossakowska)

Zdjęcia: Oskar Tuszyński

Chcesz mieć podobne mieszkanie na wynajem? Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać na nieruchomościach.

SZCZEGÓŁY

Metraż

35,5 m2, kawalerka

Dzielnica

Mokotów

Data realizacji

Listopad 2019