Słoneczne mieszkanie na Mokotowskiej

Zapraszam do obejrzenia naszej najnowszej realizacji mieszkania na wynajem. Mieszkanie znajduje się w samym sercu Warszawy zaraz przy placu Trzech Krzyży co czyni je doskonałą inwestycją. Zostało w całości zaprojektowane przez Baransu w ciepłych jasnych kolorach, z dodatkami w drewnie. Pomimo tego, że ma jedynie 36 metrów jest funkcjonalne i przestrzenne.

Salon

Mieszkanie jest na 9 piętrze od zachodu. Przez co jest bardzo widne i przyjemne.  Okna wychodzą na patio dzięki czemu mieszkanie jest idealnie ciche.

Mieszkanie ma balkon z którego roztacza się zapierający dech w piersiach przestrzenny widok na dachy Śródmieścia Warszawy i na skyline. Zakochałam się w tym widoku od pierwszego wejrzenia:)

Sypialnia

Sypialnia jest kompaktowa, ale mieści spore łóżko i szafę z drzwiami przesuwnymi. Siedząc na łóżku można obserwować panoramę Warszawy:)

Kuchnia i przedpokój

Kuchnia robiona na wymiar przez stolarza zaprojektowana przez nas. Lodówka SMEG nadaje pomieszczeniu charakter. Kuchnia dzięki ciekawemu układowi mieszkania jest oddzielona od reszty mieszkania, a nie jest typowym aneksem.

Łazienka

Łazienka jest mała, ale wszystko się w niej mieści. Zostawiliśmy stare kafle, robiąc ich renowację i zmieniając fugę z czerwonej na białą.

Okolica

Ulica Mokotowska została wytyczona w XVIII wieku. Była ulubioną ulicą arystokracji i burżuazji. Do dziś nazywana jest Paryżem Warszawy dzięki swojej wyjątkowej historycznej zabudowie niezniszczonej podczas II wojny światowej, niezliczonej ilości unikalnych kawiarenek i restauracji oraz ekskluzywnych sklepów. Ulicę Mokotowską uznaje się za jeden z najbardziej prestiżowych adresów, nie tylko w dzielnicy Śródmieście, ale i w całej Warszawie. Mieszkanie znajduje się 100 metrów od placu Trzech Krzyży. Bliskość Parku Ujazdowskiego i Łazienek zwiększa jeszcze atrakcyjność tej lokalizacji.


A tak mieszkanie wyglądało przed remontem:

Projekt i realizacja: Baransu

Fotografia: Piotr Martyniuk