W Baransu wspieramy swoich Klientów w skutecznym przeprowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości w Warszawie. Skupiamy się na zwiększaniu wartości przy zakupie, remoncie, a następnie wynajmie mieszkania

Od ponad 10 lat inwestujemy w mieszkania na wynajem – dla siebie i dla Klientów. Robimy to z autentyczną pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy agencja butikową, realizujemy ograniczoną ilość projektów w skali roku, by móc dostarczyć najwyższą jakość. Każde z mieszkań to osobny projekt – szukamy tych z prawdziwym potencjałem, możliwościami niebanalnej aranżacji, posiadających swoją duszę. Przeobrażamy je w wygodną i elegancką przestrzeń do życia, a następnie znajdujemy odpowiedniego najemcę. Umów się na konsultacje z jednym z nas jeśli masz pytania w temacie nieruchomości, które chciałbyś skonsultować z preaktykami. 

Marta Bocheńska-Pachuta

Specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych „szytych na miarę” rozwiązań inwestycyjnych dla Klientów. Interesuje się analizami rynku, wyszukiwaniem najlepszych okazji na zakup mieszkań oraz projektowaniem i nadzorowaniem prac wykończeniowych.

Kamil Pachuta

Sprawny analityk rynku, specjalista w wyszukiwaniu najlepszych okazji na zakup mieszkań. Koordynuje kwestie prawne, podatkowe i finansowe. Bardzo lubi tworzyć koncepcje układów funkcjonalnych przestrzeni oraz opracowywać indywidualne projekty mebli.

Agnieszka Kossakowska

Jej pasją jest tworzenie projektów architektonicznych – począwszy od znalezienia odpowiedniego wnętrza – perełki inwestycyjnej. Następnie przygotowuje szczegółowy plan funkcjonalny oraz zajmuje się budowaniem stylu i atmosfery wnętrza, doborem kolorystyki i materiałów

CO ZYSKASZ:

ODPOWIEMY NA TWOJE WĄTPLIWOŚCI

Masz już pewnie jakiś pomysł na mieszkanie na wynajem? Zastanawiasz się jakie są opcje, jaka inwestycja odpowie najlepiej na Twoje potrzeby? Podpowiemy i zarekomendujemy właściwe rozwiązanie.

PRAKTYCZNE I KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

Do inwestycji podchodzimy kompleksowo. Nie jesteśmy teoretykami – mamy bardzo praktyczne podejście do inwestycji i zajmujemy się ty tematem na codzień.

DOSTĘP DO WIEDZY I DOŚWIADCZENIA

Zrealizowaliśmy już prawie 30 pełnych projektów inwestycyjnych. Ciągle jesteśmy aktywni na rynku w transakcjach sprzedaży i wynajmu mieszkań, poradzimy jak najlepiej wykorzystać twoje pieniądze.

WIEDZA FINANSOWA/ MARKETINGOWA/ SPRZEDAŻOWA

Mamy doświadczenie z branży finansowej i rynku kapitałowego – dlatego bardzo liczbowo podchodzimy do inwestycji.

ILE KOSZTUJE  NASZA USŁUGA: 


W zależności jednorazowa konsultacja to koszt 1200zł brutto za 1 -1:15 spotkanie. Napisz do nas na czacie bądź skorzystaj z danych kontaktowych na dole strony.

POZOSTAŁE USŁUGI