Home stagging od kuchni – efekty i czy warto w to zainwestować ?

Jeszcze w maju odbyła się sesja fotograficzna z elementami home stagging mieszkania na Górnym Mokotowie.

Jestem bardzo zadowolona z efektów sesji – na pewno warto zainwestować dla mieszkania pod wynajem lub sprzedaż w taką sesję. Pan Paweł fotograf i pani Monika, która zajmowała się home staggingiem to prawdziwi profesjonaliści. Efekty sesji przeszły moje oczekiwania.

Pierwsze wrażenia po sesji

Nie spodziewałam się, że całość realizacji sesji dla 50 metrowego mieszkania będzie tak czasochłonna i potrwa prawie 4 godziny intensywnej pracy (nie licząc czasu, który Pani Monika poświęciła na wybór i spakowanie elementów dekoracyjnych dopasowanych do mieszkania).
Elementów dekoracyjnych były 4 duże torby. Dzięki pani Monice ostatecznie przekonałam się jak ważne są odpowiednie dekoracje w mieszkaniu. Sprawiają one, że robi się przytulnie i podkreślają charakter i koloryt wnętrz.
Poniższe zdjęcie pokazuje jak pomagałam przy sesji – właściwie to starałam się nie przeszkadzać i jak najwięcej nauczyć do pani Moniki. W kolejnych sesjach (w tym jeszcze w czerwcu w mieszkaniu na Powiślu) przejmę rolę home staggerki, przy wsparciu fotografa.

Efekty

Poniżej efekty sesji – zdjęcia porównane z najlepszymi zrobionymi wcześniej przeze mnie do ogłoszenia. Mieszkanie jest trudne do sfotografowania bo występują w nim duże kontrasty – są bardzo duże okna z których bije jasne światło i stosunkowo ciemne elementy wewnątrz (ciemna podłoga, ciemna cegła). Mieszkanie jest bardzo jasne i widne, niestety na moich zdjęciach nie było tego widać. Pomoc fotografa okazała się tu nieoceniona. Poniżej zdjęcia przed i po dla każdego z pomieszczeń w kolejności fotografowania.

Sypialnia

Trudna do sfotografowania bo pokój jest dość długi, od wschodu, za oknem dużo drzew i zieleni. Pan Paweł długo walczył z cieniami i zielonym kolorem, który pojawiał się na zdjęciach na tylniej ścianie pokoju.
PRZED:

PO:

Kuchnia

Dekoracje pięknie dodały klimatu kuchni i sprawiły, że zrobiło się przytulnie. Pan Paweł pięknie wydobył kolory i poradził sobie z kontrastowym światłem z okna.
PRZED:

PO:

Łazienka

Też niełatwa bo długa i stosunkowo mała. Pan Paweł zrobił piękne panoramiczne zdjęcie
PRZED:

PO:

 

Duży pokój

Mój ulubiony element tego mieszkania. Pokój jest od strony południowej, bardzo jasny z dużym balkonem. Białe meble pięknie kontrastują z ciemną podłogą i cegłą na ścianie. Z dużego pokoju są tez moje
PRZED:

PO:

Przedpokój

Ostatnie pomieszczenie, gdzie były robione zdjęcia. Pani Monika przyniosła szpilki, co sprawiło, że pusty korytarz nabrał wyrazu i osobowości.
PRZED:

PO:

Realizacja sesji

Bardzo dziękuję pani Monice i panu Pawłowi!
Sesja fotograficzna – Paweł Martyniuk, http://fotownetrza.com.pl/
Home stagging – Monika Bacińska-Wojewódka http://www.domnapokaz.pl/

1 comment

  1. […] Pisanie ogłoszenia jest również częścią home stagingu o którym pisałam już wcześniej w artykułach: O home stagging słów kilka, Home stagging w praktyce,  Home stagging od kuchni – efekty i czy warto w to zainwestować? […]

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.