Dziś startuje nasz blog – serdecznie zapraszamy

Dzisiaj umieszczamy na naszym blogu pierwszy wpis

 

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy, co robimy, o czym będziemy pisać, czym chcemy się z Wami podzielić? Naszą pasją są metamorfozy! Zamieniamy zwykłe, stare, zużyte mieszkania w niebanalną, komfortową i elegancką przestrzeń do życia. Pisać będziemy więc o stylach, trendach, pięknie urządzonych mieszkaniach, ciekawostkach ze świata architektury i designu. A Dlaczego „Baransu”? Słowo to po japońsku oznacza równowagę lub harmonię – to nasza filozofia i sposób na życie, tak też realizujemy nasze projekty. Inspirujemy się także duńską filozofią życia hygge.

 

Metamorfozy

Nasze metamorfozy, poza walorem czysto duchowym, mają też wymiar biznesowy – przygotowane przez nas mieszkania (poza tym, w którym mieszkamy sami) przeznaczamy na wynajem, który stanowi bezpieczny i długoterminowy sposób inwestowania oraz stabilne źródło pasywnego dochodu.

Pisać będziemy więc także o wszystkim, co związane jest z najmem – jak kształtuje się jego rynek, jak poradzić sobie z pojawiającymi się wyzwaniami, kwestiami prawnymi, księgowymi, organizacyjnymi.

Całą tą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy też w prowadzonym przez nas biznesie – jeśli chcesz zainwestować w nieruchomości, ale nie masz czasu, wiedzy i zapału by poprowadzić z sukcesem taki projekt, wejdź na www.baransu.pl i sprawdź nas!

 

Warszawa

Jesteśmy Warszawiakami – tu mieszkamy, tu pracujemy, tu żyjemy, tutaj także inwestujemy. Dlaczego? Warszawa daje ponadprzeciętne możliwości. Rynek najmu cały czas tu rośnie, zapewniając bardzo dobre stopy zwrotu (nawet powyżej 8% rocznie). W Warszawie jest ponad 2 mln mieszkańców i wciąż przyciąga ona nowych. Przeszło ponad połowa z nich to osoby przyjezdne, z których większość wynajmuje długoterminowo mieszkania. Dołóżmy do tego pracowników tymczasowych (tzw. expatów) i rzesze turystów. Porównajmy też ceny nieruchomości z miastami takimi jak Berlin, Wiedeń, Paryż, Londyn, czy Madryt. To wszystko razem daje bardzo szerokie możliwości dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych).

Wszystkich chętnych zapraszamy do wymiany poglądów, doświadczeń i współpracy – czy to w formie komentarzy, czy bezpośredniego kontaktu.
 

No to zaczynamy!

 


Zdjęcie tytułowe: Jonathan Rolande / CC BY

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.